Söğütlü Mh. Turan Cemal Beriker Bulv. No: 666/A
Seyhan/Adana PK: 01430, TURKEY
Pazartesi - Cuma 8:00 - 18:30
Cumartesi 8:00 - 16:00
+90 (322) 441 01 02
Telefon
  • HAKKIMIZDA
  • PROJELER
  • TARİHÇE
  • ÜRÜNLER
  • İLETİŞİM

Hakkımızda

Ergin End., Türkiye’de endüstriyel mutfak sektörüne yedek parça imalatı sağlayan ilk firmalardan biri olarak uzun süre faaliyet gösterdikten sonra, 1997 yılında Ali Masat tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ilk dönemlerinde 80 m²’lik bir atölyede imalat yapan Ergin End., bugün 6000 m² kapalı üretim alanında, 60 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Merkez binası ve üretimi Adana-Mersin yolu üzerinde bulunan, kendine ait 4 satış mağazası bulunan, yaygın bir pazarlama ve satış sonrası hizmet servis ağına sahip Ergin End, endüstriyel mutfak sektöründe bölgenin lider firması durumundadır. 2004 yılından bu yana ürünlerini tescilli ERGİNOKS markası ile piyasaya sunan Ergin End., 2006 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ile ürün ve yönetim sistemini belgelendirip aynı yıl ihracata başlamış ve bu güne kadar 20’den fazla ülkeye ihracat yapmıştır.

Halen Electrolux Professional, Fagor, Empero …gibi Türkiye’de ve dünyada pazarın lideri konumundaki birçok markanın bölge bayiliğini devam ettiren Ergin End., otel, restoran ve kafeler başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürün gruplarında, 4000’i aşkın ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm süreçlerin planlamasını, üretimini, montajını ve servis desteğini sağlar.